בים יש משהו שפותח את הלב. כשהאוויר צלול ונקי, הטבע נפרש לנגד עינינו והשמים קרובים אלינו יותר מכל מקום אחר, אנחנו מסוגלים להביט אל תוך עצמנו במבט טהור ונקי ולהתבונן אל תוך הנפש שלנו. כך אנחנו מצליחים להציף את החוויות שנצרבו בו במשך השנים ולערוך מעין 'ספירת מלאי' מחדש. אם נשלב טיפול פסיכודרמה אישי כשאנחנו נמצאים במקום הכי טבעי שקיים בעולם, נצליח להגיע להישגים מרשימים. טיפול פסיכודרמה אישי על יאכטה – טיפול שמשפיע על כל החיים שלנו.

טיפול פסיכודרמה אישי – למה דרמה?
עד לפני שנים לא רבות, ידענו כי טיפול נפשי יכלול בדרך כלל שיחות עם פסיכולוג. יחד אתו ננבור בעבר שלנו, נחטט בנפש, ניגע בפצעים סגורים או פתוחים, נמצא כאלה שעדיין מדממים, ננקז מורסות ורק לאחר טיפול 'אכזרי' שכזה נתחיל לעבוד על שינויים.
כיום ישנן הרבה אלטרנטיבות אשר מעדנות את הטיפול ומקלות באופן מופלא על התהליך כולו. כל הנושא של טיפול באומנויות קבל היום הכרה ובמה בחברה הציבורית כאשר רבים בוחרים להיעזר בכלים אלו.
טיפול פסיכודרמה אישי הינו טיפול יעיל במיוחד. באמצעות הטיפול ניתן להציף חוויות ישנות אשר הן אלו אשר מניעות אותנו בחיי היום יום כאשר ברוב המקרים הדבר נעשה באופן תת מודע מבחינתנו.

לעיתים אנחנו חווים כישלונות בכל כך הרבה מישורים ולא מצליחים להבחין מהו הגורם שתוקע אותנו בכל פעם מחדש באותה הנקודה.
באמצעות טיפול פסיכודרמה בטבע או בכל מקום אחר, אנחנו למעשה מסוגלים להגיע למצב של הצפת העבר הרחוק או הקרוב שלנו ולהצביע בבירור על החוויות הבעייתיות אשר אלו המניעות אותנו. באמצעות טיפול פסיכודרמה ביאכטה או סתם כך טיפול פסיכודרמה בטבע אנחנו גם מסוגלים תוך כדי טיפול, ליצור חוויות מתקנות.
אריק שחר, מנחה פסיכודרמה בכיר, וליאורה לוי, ימאית, מקימה ומייסדת ++Sea יצרו עבור כל אחד מאתנו את פSeaכודרמה על המים, פסיכודרמה על ועם הים.
זה כולל טיפול פסיכודרמה אישי, טיפול פסיכודרמה אישי על יאכטה ופסיכודרמה בטבע.

טיפול פסיכודרמה ביאכטה – טיפול מפעים, מדהים וייחודי שמצליח לחולל שינויים מפתיעים!

טיפול פסיכודרמה אישי


אשמח לעמוד לרשותכם:

 


אשמח לעמוד לרשותכם:

ליאורה לוי - סדנאות, ליווי אישי,

"לנוע מעבר למובן מאליו"

אשמח לעמוד לרשותכם:

יועצת חדשנות לעסק

|

072-33-80-437